Chokes Tdk (Epcos) ACT45L-201-2P-TL000
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
CMC 200µH 100mA 2LN SMDAEC-Q200
Art
404321100
Sn Pcs
ACT45L-201-2P-TL000
Manufacturer
EPCOS TDK
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
200 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 100mA DCR 4.5Ohm
Technical features
| SKU | 404321100 |
| AVG leadtime (calendar days) | 231 |
| Country of origin | JP JPN JAPAN |
| Current Rating (Metric) | 100.00 mA |
| DC Resistance | 4.50 Ω |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85045000 |
| External length | 4.50 mm |
| External Width | 2.94 mm |
| Inductance mH | 0.2 |
| Manufacturer Part Number | ACT45L-201-2P-TL000 |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | ACT45L-201-2P-TL000 |
| Number of lines | 2 |
| Selling quantity | 2500 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | CMC 200µH 100mA 2LN SMDAEC-Q200 |
| Voltage rating DC (VDC) | 50 |
| Filter Type | Signal Line |
| Package/Case | 1812 (4532 Metric), 4 PC Pad, Horizontal |
| Mounting type | PCB Mount, Surface Mount |
| Number of channels | 2 |
| Qualification | AEC-Q200 |
| Shielding type | Unshielded |
| Termination Style | SMD/SMT |
