Chip Resistor WALSIN 68R 5% 0603 WR06X680 JGL
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Chip Resistor 68R 5% 0603 WR06X680 JGL
Art
422002217
Sn Pcs
0402B472K250CT
Manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Chip Resistor WALSIN 68R 5% 0603 WR06X680 JGL
Technical features
| SKU | 422002217 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85331000 |
| External length | 1.60 mm |
| Thickness | 0.45 mm |
| External Width | 0.80 mm |
| Manufacturer Part Number | 0402B472K250CT |
| Selling quantity | 10000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Chip Resistor 68R 5% 0603 WR06X680 JGL |
| Package/Case | 0603 (1608 Metric) |
