Chip Resistor WALSIN 44,2R 1% 0603 WR06X44R2FTR
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Chip Resistor 44,2R 1% 0603 WR06X44R2FTR
Item
422013755
Part No.
WR06X44R2FTR
Manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Chip Resistor WALSIN 44,2R 1% 0603 WR06X44R2FTR
Technical documents
| SKU | 422013755 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85331000 |
| External length | 1.60 mm |
| Thickness | 0.45 mm |
| External Width | 0.80 mm |
| Manufacturer Part Number | WR06X44R2FTR |
| Selling quantity | 5000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Chip Resistor 44,2R 1% 0603 WR06X44R2FTR |
| Package/Case | 0603 (1608 Metric) |
