Chip Resistor WALSIN 255R 1% 0805 SR08X2550FTL
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Chip Resistor 255R 1% 0805 SR08X2550FTL
Art
422019282
Sn Pcs
SR08X2550FTL
Manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Chip Resistor WALSIN 255R 1% 0805 SR08X2550FTL
Technical features
| SKU | 422019282 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85331000 |
| External length | 2.00 mm |
| Thickness | 0.50 mm |
| External Width | 1.25 mm |
| Manufacturer Part Number | SR08X2550FTL |
| Selling quantity | 5000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Chip Resistor 255R 1% 0805 SR08X2550FTL |
| Package/Case | 0805 (2012 Metric) |
