Chip Resistor WALSIN 147K 1% 0402 WR04X1473FTL
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Chip Resistor 147K 1% 0402 WR04X1473FTL
Art
422040771
Sn Pcs
WR04X1473FTL
Manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Chip Resistor WALSIN 147K 1% 0402 WR04X1473FTL
Technical features
| SKU | 422040771 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85331000 |
| External length | 1.00 mm |
| Thickness | 0.35 mm |
| External Width | 0.50 mm |
| Manufacturer Part Number | WR04X1473FTL |
| Selling quantity | 10000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Chip Resistor 147K 1% 0402 WR04X1473FTL |
| Package/Case | 0402 (1005 Metric) |
