Chip Resistor WALSIN 120K 0,5% 0402 WF04K1203DTL
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Chip Resistor 120K 0,5% 0402 WF04K1203DTL
Art
422040330
Sn Pcs
WF04K1203DTL
Manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Chip Resistor WALSIN 120K 0,5% 0402 WF04K1203DTL
Technical features
| SKU | 422040330 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85331000 |
| External length | 1.00 mm |
| Thickness | 0.35 mm |
| External Width | 0.50 mm |
| Manufacturer Part Number | WF04K1203DTL |
| Selling quantity | 10000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Chip Resistor 120K 0,5% 0402 WF04K1203DTL |
| Package/Case | 0402 (1005 Metric) |
