Chip Resistor WALSIN 100K 1% 1206 SF12P1003FTP
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Chip Resistor 100K 1% 1206 SF12P1003FTP
Art
422039775
Sn Pcs
SF12P1003FTP
Manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Chip Resistor WALSIN 100K 1% 1206 SF12P1003FTP
Technical documents
| SKU | 422039775 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85331000 |
| External length | 3.20 mm |
| Thickness | 0.61 mm |
| External Width | 1.60 mm |
| Manufacturer Part Number | SF12P1003FTP |
| Selling quantity | 5000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Chip Resistor 100K 1% 1206 SF12P1003FTP |
| Package/Case | 1206 (3216 Metric) |
