Chip Resistor WALSIN 0R 0201 WR02X000 PALV
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Chip Resistor 0R 0201 WR02X000 PALV
Art
422002283
Sn Pcs
WR02X000 PALV
Manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Chip Resistor WALSIN 0R 0201 WR02X000 PALV
Technical features
| SKU | 422002283 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85331000 |
| External length | 0.60 mm |
| Thickness | 0.23 mm |
| External Width | 0.30 mm |
| Manufacturer Part Number | WR02X000 PALV |
| Selling quantity | 15000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Chip Resistor 0R 0201 WR02X000 PALV |
| Package/Case | 0201 (0603 Metric) |
