Chip Resistor WALSIN 0,1R 1% 2512 WW25PR100FTL
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Chip Resistor 0,1R 1% 2512 WW25PR100FTL
Art
422003593
Sn Pcs
WW25PR100FTL
Manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Chip Resistor WALSIN 0,1R 1% 2512 WW25PR100FTL
Technical features
| SKU | 422003593 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85331000 |
| External length | 6.30 mm |
| Thickness | 0.60 mm |
| External Width | 3.10 mm |
| Manufacturer Part Number | WW25PR100FTL |
| Selling quantity | 4000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Chip Resistor 0,1R 1% 2512 WW25PR100FTL |
| Package/Case | 2512 |
