Chip Resistor WALSIN 0,011R 1% 0603 WW06DR011FTL
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Chip Resistor 0,011R 1% 0603 WW06DR011FTL
Art
422002640
Sn Pcs
WW06DR011FTL
Manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Chip Resistor WALSIN 0,011R 1% 0603 WW06DR011FTL
Technical features
| SKU | 422002640 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85331000 |
| External length | 1.70 mm |
| Thickness | 0.65 mm |
| External Width | 0.90 mm |
| Manufacturer Part Number | WW06DR011FTL |
| Selling quantity | 5000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Chip Resistor 0,011R 1% 0603 WW06DR011FTL |
| Package/Case | 0603 (1608 Metric) |
