Ceramic Capacitor WALSIN 68nF 1000V 2220 X7R 10% 2220B683K102
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Ceramic Capacitor 68nF 1000V 2220 X7R 10% 2220B683K102
Art
423007315
Sn Pcs
2220B683K102CT
Manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Ceramic Capacitor WALSIN 68nF 1000V 2220 X7R 10% 2220B683K102
Technical features
| SKU | 423007315 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322400 |
| External length | 5.70 mm |
| Thickness | 2.50 mm |
| External Width | 5.00 mm |
| Manufacturer Part Number | 2220B683K102CT |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Ceramic Capacitor 68nF 1000V 2220 X7R 10% 2220B683K102 |
| Temperature Characteristics | X7R (±15%) |
| Voltage rating DC (VDC) | 1000 |
| Package/Case | 2220 (5750 Metric) |
| Mounting type | SMD |
| Termination Style | SMD/SMT |
