Ceramic Capacitor WALSIN 470pF 3000V 2225 NP0 5% 2225N471J302
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Ceramic Capacitor 470pF 3000V 2225 NP0 5% 2225N471J302
Art
423004209
Sn Pcs
2225N471J302CT
Manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Ceramic Capacitor WALSIN 470pF 3000V 2225 NP0 5% 2225N471J302
Technical features
| SKU | 423004209 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322400 |
| External length | 5.70 mm |
| Thickness | 2.80 mm |
| External Width | 6.30 mm |
| Manufacturer Part Number | 2225N471J302CT |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Ceramic Capacitor 470pF 3000V 2225 NP0 5% 2225N471J302 |
| Temperature Characteristics | NP0 (0±30ppm/°C) |
| Voltage rating DC (VDC) | 3000 |
| Package/Case | 2225 (5763 Metric) |
| Mounting type | SMD |
| Termination Style | SMD/SMT |
