Ceramic Capacitor WALSIN 4,7pF 2000V 1808 NP0 ±0,25pF 1808N4R7C202
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Ceramic Capacitor 4,7pF 2000V 1808 NP0 ±0,25pF 1808N4R7C202
Art
423003777
Sn Pcs
1808N4R7C202CT
Manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Ceramic Capacitor WALSIN 4,7pF 2000V 1808 NP0 ±0,25pF 1808N4R7C202
Technical features
| SKU | 423003777 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322400 |
| External length | 4.50 mm |
| Thickness | 1.25 mm |
| External Width | 2.03 mm |
| Manufacturer Part Number | 1808N4R7C202CT |
| Selling quantity | 2000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Ceramic Capacitor 4,7pF 2000V 1808 NP0 ±0,25pF 1808N4R7C202 |
| Temperature Characteristics | NP0 (0±30ppm/°C) |
| Voltage rating DC (VDC) | 2000 |
| Package/Case | 1808 (4520 Metric) |
| Mounting type | SMD |
| Termination Style | SMD/SMT |
