Ceramic Capacitor WALSIN 330pF 1000V 1812 X7R 10% 1812B331K102
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Ceramic Capacitor 330pF 1000V 1812 X7R 10% 1812B331K102
Art
423003832
Sn Pcs
1812B331K102CT
Manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Ceramic Capacitor WALSIN 330pF 1000V 1812 X7R 10% 1812B331K102
Technical documents
| SKU | 423003832 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322400 |
| External length | 4.50 mm |
| Thickness | 1.25 mm |
| External Width | 3.20 mm |
| Manufacturer Part Number | 1812B331K102CT |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Ceramic Capacitor 330pF 1000V 1812 X7R 10% 1812B331K102 |
| Temperature Characteristics | X7R (±15%) |
| Voltage rating DC (VDC) | 1000 |
| Package/Case | 1812 (4532 Metric) |
| Mounting type | SMD |
| Termination Style | SMD/SMT |
