Antenna Embedded Antenna Design FCPW35168-RS-2K
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Antenna FCPW35168-RS-2K
Art
670026472
Sn Pcs
FCPW35168-RS-2K
Manufacturer
EAD Embedded antenna design
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Omnidirectional Embedded Antenna Design
Antenna type: wifi24GHz, wifi50GHz, Sigfox, LoRa, LPWA, Bluetooth, ZigBee, RFID, ISM
Connector: SMA reverse polarity
Antenna type: wifi24GHz, wifi50GHz, Sigfox, LoRa, LPWA, Bluetooth, ZigBee, RFID, ISM
Connector: SMA reverse polarity
Technical features
| SKU | 670026472 |
| AVG leadtime (calendar days) | 80 |
| Cable Length | 200.00 cm |
| Country of origin | GB GBR UNITED KINGDOM |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85291030 |
| Manufacturer Part Number | FCPW35168-RS-2K |
| Model | FCPW35168-RS-2K |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Antenna FCPW35168-RS-2K |
| Cable Type | RG-174 |
