Wireless Access Point Advanced In-door Single Radio 802.11n Moxa AWK-3131A-EU
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
MOXA model AWK-3131A-EU. Industrial 802.11a/b/g/n Access Point, EU Band, -25°C to 60°C
Art
670018608
Hersteller Teilenummer
AWK-3131A-EU
Ean
AWK-3131A-EU
Hersteller
MOXA
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
Catalog Product Groupings: W1-IEEE802.11 Solutions
Wireless Access Point Advanced In-door Single Radio 802.11n
MOXA model AWK-3131A-EU. Industrial 802.11a/b/g/n Access Point, EU Band, -25°C to 60°C
802.11a/b/g/n access point, EU band, -25 to 60°C operating temperature
Wireless Access Point Advanced In-door Single Radio 802.11n
MOXA model AWK-3131A-EU. Industrial 802.11a/b/g/n Access Point, EU Band, -25°C to 60°C
802.11a/b/g/n access point, EU band, -25 to 60°C operating temperature
Technische Merkmale
| SKU | 670018608 |
| AVG leadtime (calendar days) | 70 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Ean Number | AWK-3131A-EU |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85176200 |
| External Height | 135.00 mm |
| External length | 52.70 mm |
| External Width | 105.00 mm |
| Gross weight | 860.00 g |
| Elettrico gross price list | € 1.007,71 |
| Manufacturer Part Number | AWK-3131A-EU |
| Maximum Operating temperature | 60.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -25.00 °C |
| Model | AWK-3131A-EU |
| Net weight | 0.10 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | MOXA model AWK-3131A-EU. Industrial 802.11a/b/g/n Access Point, EU Band, -25°C to 60°C |
| Connection mode | A morsetto |
| Fans | No |
| Usage voltage | 12V, 48V |
| Wi-Fi presence | No |
