SSD Transcend TS1TSSD370S
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
1TB, 2.5" SSD, SATA3, MLC
Art
670037073
Hersteller Teilenummer
TS1TSSD370S
Hersteller
TRANSCEND
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
1TB, 2.5" SSD, SATA3, MLC
Technische Merkmale
| SKU | 670037073 |
| AVG leadtime (calendar days) | 35 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85235110 |
| Manufacturer Part Number | TS1TSSD370S |
| Maximum Operating temperature | 70.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | 0.00 °C |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | 1TB, 2.5" SSD, SATA3, MLC |
| Memory capacity | TB - 1 |
