Sockets Sauro MSB04001
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
Terminal block MSB04001 n poles: 4, Clamp tight, 17v5A, 1mm², 15AWG, 300V, Pitch 5 mm, M, Wiring angle 0°, n levels: 1, Green (RAL 6032), Sold tech Wave
Art
670012375
Hersteller Teilenummer
MSB04001 MOQ
Ean
10410265
Hersteller
Sauro - electronic connectors
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
Number of poles: 4, Clamp tightening, 17v5A, 1mm², 15AWG, 300V, Pitch 5 mm, M, Wiring angle 0°, Number of levels: 1, Green (RAL 6032), Soldering technology Wave, UL, VDE, IMQ, CSA
Technische Merkmale
| SKU | 670012375 |
| AVG leadtime (calendar days) | 60 |
| Certifications and approvals | CSA, IMQ, UL, VDE |
| Country of origin | IT ITA ITALY |
| Current intensity A | 17.50 A |
| Ean Number | 10410265 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85369095 |
| Elettrico gross price list | € 0,96 |
| Manufacturer Part Number | MSB04001 MOQ |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | MSB04001 |
| Oring presence | Nein |
| Pitch | 5.00 mm |
| Selling quantity | 400 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Terminal block MSB04001 n poles: 4, Clamp tight, 17v5A, 1mm², 15AWG, 300V, Pitch 5 mm, M, Wiring angle 0°, n levels: 1, Green (RAL 6032), Sold tech Wave |
| Voltage - Rated | 300.00 V |
| Cable Section (MMQ) | 0 ,05 1 mm2 30 15 awg |
| Cableguide presence | No |
| Colour | Green |
| Number of levels | 1 |
| Number of poles (Connectors) | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Sides configuration | Side stackable |
