SMD Quartz Jauch Q 8.0-JXG53P4-12-30/30-LF
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
QUARTZ CRYSTAL JAUCH Q 8.0-JXG53P4-12-30/30-LF
Art
670022168
Hersteller Teilenummer
Q 8.0-JXG53P4-12-30/30-LF
Hersteller
Jauch
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
SMD Quartz Jauch Q 8.0-JXG53P4-12-30/30-LF
Technische Merkmale
| SKU | 670022168 |
| AVG leadtime (calendar days) | 98 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85416000 |
| External length | 5.00 mm |
| Thickness | 1.50 mm |
| External Width | 3.20 mm |
| Manufacturer Part Number | Q 8.0-JXG53P4-12-30/30-LF |
| Product Series | JXG53P2 |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | QUARTZ CRYSTAL JAUCH Q 8.0-JXG53P4-12-30/30-LF |
| Frequency range | 8.0 - 50.0 MHz |
