SMD Quartz Jauch Q 20.0-JXS32-12-30/100-T1-FU-LF
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
QUARTZ CRYSTAL JAUCH Q 20.0-JXS32-12-30/100-T1-FU-LF
Art
670032470
Hersteller Teilenummer
Q 20.0-JXS32-12-30/100-T1-FU-LF 442552
Hersteller
Jauch
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
SMD Quartz Jauch Q 20.0-JXS32-12-30/100-T1-FU-LF
Technische Merkmale
| SKU | 670032470 |
| AVG leadtime (calendar days) | 98 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85416000 |
| External length | 3.20 mm |
| Thickness | 0.70 mm |
| External Width | 2.50 mm |
| Manufacturer Part Number | Q 20.0-JXS32-12-30/100-T1-FU-LF 442552 |
| Product Series | JXS32 |
| Selling quantity | 3000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | QUARTZ CRYSTAL JAUCH Q 20.0-JXS32-12-30/100-T1-FU-LF |
| Frequency range | 8.0 - 54.0 MHz |
