SMD electrolytic capacitor ELNA RVD-50V330MF80UQ-R2
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
SMD electrolytic capacitor ELNA RVD-50V330MF80UQ-R2RVD Series, 33UF, 50VDimensions: 6.3X7.7
Art
400122049
Hersteller Teilenummer
[RVD-50V330MF80UQ-R2]-[RAVVD330M1UDE7002U]
Ean
8004001220490
Hersteller
ELNA
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
SMD electrolytic capacitor ELNA RVD-50V330MF80UQ-R2
RVD Series, 33UF, 50V
Dimensions: 6.3X7.7
RVD Series, 33UF, 50V
Dimensions: 6.3X7.7
Technische Merkmale
| SKU | 400122049 |
| AVG leadtime (calendar days) | 168 |
| Country of origin | MY MYS MALAYSIA |
| Ean Number | 8004001220490 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322200 |
| Manufacturer Part Number | [RVD-50V330MF80UQ-R2]-[RAVVD330M1UDE7002U] |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Capacitance (µF) | 33 |
| Model | 33 UF 50 V |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | SMD electrolytic capacitor ELNA RVD-50V330MF80UQ-R2RVD Series, 33UF, 50VDimensions: 6.3X7.7 |
| Voltage - Rated | 50.00 V |
| Qualification | AEC-Q200 |
