SMD electrolytic capacitor ELNA RV3-16V470ME55U-R
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
SMD electrolytic capacitor ELNA RV3-16V470ME55U-RRV3 Series, 47UF, 16VDimensions: 5X5.3
Art
400121671
Hersteller Teilenummer
RV3-16V470ME55U-R
Ean
8004001216714
Hersteller
ELNA
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
SMD electrolytic capacitor ELNA RV3-16V470ME55U-R
RV3 Series, 47UF, 16V
Dimensions: 5X5.3
RV3 Series, 47UF, 16V
Dimensions: 5X5.3
Technische Merkmale
| SKU | 400121671 |
| AVG leadtime (calendar days) | 999 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8004001216714 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322200 |
| Lead Free and RoHS compliant | Nein |
| Manufacturer Part Number | RV3-16V470ME55U-R |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Capacitance (µF) | 47 |
| Model | 47 UF 16 V |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | SMD electrolytic capacitor ELNA RV3-16V470ME55U-RRV3 Series, 47UF, 16VDimensions: 5X5.3 |
| Voltage - Rated | 16.00 V |
