SMD Ceramic Capacitor Taiyo Yuden 2,2uF 25.0V 1210 X7R 10% TMF325B722
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
SMD Ceramic Capacitor Taiyo Yuden TMF325B7225KMHP
Art
409012990
Hersteller Teilenummer
TMF325B7225KMHP
Hersteller
Taiyo Yuden
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
SMD Ceramic Capacitor Taiyo Yuden 2,2uF 25.0V 1210 X7R 10% TMF325B722. For (A)Auto (Powertrain, Safety):MAAST32MSB7225KPNA01
Technische Merkmale
| SKU | 409012990 |
| AVG leadtime (calendar days) | 126 |
| Country of origin | JP JPN JAPAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322400 |
| External length | 3.20 mm |
| Thickness | 2.70 mm |
| External Width | 2.50 mm |
| Manufacturer Part Number | TMF325B7225KMHP |
| Maximum Operating temperature | 125.00 °C |
| Capacitance (µF) | 2.2 |
| Minimum Operating Temperature | -55.00 °C |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | SMD Ceramic Capacitor Taiyo Yuden TMF325B7225KMHP |
| Temperature Characteristics | X7R (±15%) |
| Voltage rating DC (VDC) | 25 |
| Package/Case | 1210 (3225 Metric) |
| Mounting type | SMD |
| Termination Style | SMD/SMT |
