SMD Ceramic Capacitor Taiyo Yuden 1,2pF 25.0V 0080 C0G/CG 0.25pF TVS0
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
SMD Ceramic Capacitor Taiyo Yuden TVS021CG1R2CK-W
Art
409011777
Hersteller Teilenummer
TVS021CG1R2CK-W
Hersteller
Taiyo Yuden
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
SMD Ceramic Capacitor Taiyo Yuden 1,2pF 25.0V 0080 C0G/CG 0.25pF TVS0. For (S)General Equipment(Incl. Mobile Devices):MSART021SCG1R2CWRA01
Technische Merkmale
| SKU | 409011777 |
| AVG leadtime (calendar days) | 126 |
| Country of origin | JP JPN JAPAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322400 |
| External length | 0.25 mm |
| Thickness | 0.14 mm |
| External Width | 0.13 mm |
| Manufacturer Part Number | TVS021CG1R2CK-W |
| Maximum Operating temperature | 125.00 °C |
| Capacitance (µF) | 1.2E-6 |
| Minimum Operating Temperature | -55.00 °C |
| Selling quantity | 50000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | SMD Ceramic Capacitor Taiyo Yuden TVS021CG1R2CK-W |
| Temperature Characteristics | C0G/CG |
| Voltage rating DC (VDC) | 25 |
| Package/Case | 008004 (0201 Metric) |
| Mounting type | SMD |
| Termination Style | SMD/SMT |
