SMD Ceramic Capacitor Taiyo Yuden 0,3pF 50.0V 0201 C0G/CG 0.25pF UMK0
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
SMD Ceramic Capacitor Taiyo Yuden UMK063CG0R3CT8F
Art
409014677
Hersteller Teilenummer
UMK063CG0R3CT8F
Hersteller
Taiyo Yuden
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
SMD Ceramic Capacitor Taiyo Yuden 0,3pF 50.0V 0201 C0G/CG 0.25pF UMK0. For (M)Medical (International Class. III):MMASU063SCG0R3CFNA18, for (B)Telecom-Infrastructure, Industrial:MBASU063SCG0R3CFNA18
Technische Merkmale
| SKU | 409014677 |
| AVG leadtime (calendar days) | 126 |
| Country of origin | JP JPN JAPAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322400 |
| External length | 0.60 mm |
| Thickness | 0.33 mm |
| External Width | 0.30 mm |
| Manufacturer Part Number | UMK063CG0R3CT8F |
| Maximum Operating temperature | 125.00 °C |
| Capacitance (µF) | 3.0E-7 |
| Minimum Operating Temperature | -55.00 °C |
| Selling quantity | 15000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | SMD Ceramic Capacitor Taiyo Yuden UMK063CG0R3CT8F |
| Temperature Characteristics | C0G/CG |
| Voltage rating DC (VDC) | 50 |
| Package/Case | 0201 (0603 Metric) |
| Mounting type | SMD |
| Termination Style | SMD/SMT |
