MicroSD Card memories Transcend TS8GUSD230I
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
8GB microSD, SLC Mode, Wide Temp. UHS-I U3, A1
Art
670037023
Hersteller Teilenummer
TS8GUSD230I
Hersteller
TRANSCEND
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
8GB microSD, SLC Mode, Wide Temp. UHS-I U3, A1
Technische Merkmale
| SKU | 670037023 |
| AVG leadtime (calendar days) | 35 |
| Country of origin | NL NLD NETHERLANDS |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85235110 |
| Manufacturer Part Number | TS8GUSD230I |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | 8GB microSD, SLC Mode, Wide Temp. UHS-I U3, A1 |
| Memory capacity | GB - 8 |
