MicroSD Card memories Transcend TS16GUSDC10
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
Memory TS16GUSDC10 16GB MICROSDHC CLASS10 (NO A
Art
670013548
Hersteller Teilenummer
TS16GUSDC10
Hersteller
TRANSCEND
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
Memory TS16GUSDC10 16GB MICROSDHC CLASS10 (NO A, -25°C ~ +85°C
Technische Merkmale
| SKU | 670013548 |
| AVG leadtime (calendar days) | 35 |
| Country of origin | NL NLD NETHERLANDS |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85235110 |
| Manufacturer Part Number | TS16GUSDC10 |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -25.00 °C |
| Model | TS16GUSDC10 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Memory TS16GUSDC10 16GB MICROSDHC CLASS10 (NO A |
| Memory capacity | GB - 16 |
