LED Chip Seoul Semiconductors SAW9A62E-E1-L34G32Z186
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
Mid-Power LEDs Warm White Chip 4-Pin SMD
Art
411018704
Hersteller Teilenummer
SAW9A62E-E1-L34G32Z186
Ean
8004110187042
Hersteller
Seoul Semiconductor
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
Mid-Power LEDs Warm White 2900 ~ 3200 K Chip 4-Pin SMD CRI 90 116 lm/W
Technische Merkmale
| SKU | 411018704 |
| AVG leadtime (calendar days) | 63 |
| Country of origin | KR KOR KOREA, REPUBLIC OF |
| Ean Number | 8004110187042 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85414100 |
| External Height | 0.70 mm |
| External length | 3.50 mm |
| External Width | 2.80 mm |
| Current - Forward | 50.00 mA |
| Current - Max | 60.00 mA |
| Manufacturer Part Number | SAW9A62E-E1-L34G32Z186 |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | SAW9A62E-E1-L34G32Z18 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Mid-Power LEDs Warm White Chip 4-Pin SMD |
| CCT (K) | 2900 K ~ 3200 K |
| LED Colour | White |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Package Thermal Resistance | 15ºC/W |
| Viewing Angle | 120 |
