LED Chip LUMILEDS L1MX-407012V512400-Y55G
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
High Power LEDs - White 4000K Neutral White
Art
420001064
Hersteller Teilenummer
L1MX-407012V512400-Y55G
Hersteller
Lumileds
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
High Brightness LED, L1MX, White, 120 °, 1305 lm, 4000 K, 1.5 A
Technische Merkmale
| SKU | 420001064 |
| AVG leadtime (calendar days) | 70 |
| Country of origin | MY MYS MALAYSIA |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85414100 |
| External length | 7.00 mm |
| Thickness | 3.75 mm |
| External Width | 7.00 mm |
| Current - Max | 1.50 A |
| Manufacturer Part Number | L1MX-407012V512400-Y55G |
| Maximum Operating temperature | 120.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | L1MX-407012V5124-Y55G |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | High Power LEDs - White 4000K Neutral White |
| CCT (K) | 4000K |
| LED Colour | Neutral white |
| CRI (Color Rendering Index) | 70 |
| Package Thermal Resistance | 1.25°C/W |
| LED Type | High Power LED |
| Package/Case | 7070 |
