LED Chip LUMILEDS L128-3080CA3500005-U7DW
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
Mid Power LED - White 3000K Warm White
Art
420000273
Hersteller Teilenummer
L128-3080CA3500005-U7DW
Hersteller
Lumileds
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
LED Uni-Color White 56lm 3000K Chip LED 2-Pin SMD T/R
Technische Merkmale
| SKU | 420000273 |
| AVG leadtime (calendar days) | 70 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85414100 |
| External length | 3.50 mm |
| Thickness | 0.70 mm |
| External Width | 2.80 mm |
| Current - Max | 240.00 mA |
| Manufacturer Part Number | L128-3080CA3500005-U7DW |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | L128-3080CA35000-U7DW |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Mid Power LED - White 3000K Warm White |
| CCT (K) | 3000 K |
| LED Colour | Warm white |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| Package Thermal Resistance | 21°C/W |
| LED Type | Mid Power LED |
| Package/Case | 2835 |
