product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
IOT Terminal 06301 Ht910-E Hspa Umts 3G
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
IOT Terminal 06301 Ht910-E Hspa Umts 3G
Art
670004621
Hersteller Teilenummer
6301
Ean
10120010
Hersteller
TELIC
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
Technische Merkmale
| SKU | 670004621 |
| AVG leadtime (calendar days) | 80 |
| Country of origin | DE DEU GERMANY |
| Ean Number | 10120010 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85176200 |
| External length | 77.00 mm |
| Gross weight | 91.00 g |
| Manufacturer Part Number | 6301 |
| Model | 06301 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | IOT Terminal 06301 Ht910-E Hspa Umts 3G |
| Connector Type | FME |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Supply Voltage | 5V~36V |
