Industrial RAM module Transcend TS1GSK64W8H
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
8GB DDR3L 1866 SO-DIMM 2Rx8 512Mx8 CL13 1.35V
Art
670024755
Hersteller Teilenummer
TS1GSK64W8H
Hersteller
TRANSCEND
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
Memory 8GB DDR3L 1866 SO-DIMM 2Rx8 512Mx8 CL13 1.35V
Technische Merkmale
| SKU | 670024755 |
| AVG leadtime (calendar days) | 35 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85235110 |
| Manufacturer Part Number | TS1GSK64W8H |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | 0.00 °C |
| Model | TS1GSK64W8H |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | 8GB DDR3L 1866 SO-DIMM 2Rx8 512Mx8 CL13 1.35V |
| Memory capacity | GB - 8 |
