Controller Board Apex Material Tech. PM1710
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
PenMount PM1710 PCI Controller Board
Art
670021355
Hersteller Teilenummer
PM1710
Hersteller
APEX Display
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
Controller Board Apex Material Tech. PM1710
Technische Merkmale
| SKU | 670021355 |
| AVG leadtime (calendar days) | 120 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85389091 |
| Manufacturer Part Number | PM1710 |
| Maximum Storage Temperature | 85.00 °C |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Storage Temperature | -40.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | PM1710 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | PenMount PM1710 PCI Controller Board |
| Supporting Touch panel | 15.6", 17", 18.5", 19", 21.5", 24" |
| Interface | RS232, USB |
| TFT Technology | PCAP |
