Chip Resistor WALSIN 7,15R 1% 0603 WR06W7R15FTLJ
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
Chip Resistor 7,15R 1% 0603 WR06W7R15FTLJ
Art
422009018
Hersteller Teilenummer
WR06W7R15FTLJ
Hersteller
Walsin
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
Chip Resistor WALSIN 7,15R 1% 0603 WR06W7R15FTLJ
Technische Merkmale
| SKU | 422009018 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85331000 |
| External length | 1.60 mm |
| Thickness | 0.45 mm |
| External Width | 0.80 mm |
| Manufacturer Part Number | WR06W7R15FTLJ |
| Selling quantity | 5000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Chip Resistor 7,15R 1% 0603 WR06W7R15FTLJ |
| Package/Case | 0603 (1608 Metric) |
