Chip Resistor WALSIN 2K74 1% 0402 WF04P2741FTL
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
Chip Resistor 2K74 1% 0402 WF04P2741FTL
Art
422027306
Hersteller Teilenummer
WF04P2741FTL
Hersteller
Walsin
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Produktinformationen
Chip Resistor WALSIN 2K74 1% 0402 WF04P2741FTL
Technische Merkmale
| SKU | 422027306 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85331000 |
| External length | 1.00 mm |
| Thickness | 0.35 mm |
| External Width | 0.50 mm |
| Manufacturer Part Number | WF04P2741FTL |
| Selling quantity | 10000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Chip Resistor 2K74 1% 0402 WF04P2741FTL |
| Package/Case | 0402 (1005 Metric) |
