Chip Resistor WALSIN 1M2 1% 2010 WR20W1204FTL
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
Chip Resistor 1M2 1% 2010 WR20W1204FTL
Art
422046644
Hersteller Teilenummer
WR20W1204FTL
Hersteller
Walsin
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
Chip Resistor WALSIN 1M2 1% 2010 WR20W1204FTL
Technische Merkmale
| SKU | 422046644 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85331000 |
| External length | 5.00 mm |
| Thickness | 0.55 mm |
| External Width | 2.50 mm |
| Manufacturer Part Number | WR20W1204FTL |
| Selling quantity | 4000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Chip Resistor 1M2 1% 2010 WR20W1204FTL |
| Package/Case | 2010 |
