Chip Resistor WALSIN 1M15 1% 0201 WR02W1154FAL
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
Chip Resistor 1M15 1% 0201 WR02W1154FAL
Art
422046606
Hersteller Teilenummer
WR02W1154FAL
Hersteller
Walsin
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
Chip Resistor WALSIN 1M15 1% 0201 WR02W1154FAL
Technische Merkmale
| SKU | 422046606 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85331000 |
| External length | 0.60 mm |
| Thickness | 0.23 mm |
| External Width | 0.30 mm |
| Manufacturer Part Number | WR02W1154FAL |
| Selling quantity | 15000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Chip Resistor 1M15 1% 0201 WR02W1154FAL |
| Package/Case | 0201 (0603 Metric) |
