Capacitor SMD Walsin 10pf 50V 0402 NP0 5% 0402N100J500
VAT incl.
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
vorher 0
Cap.Ceramic 10pf 50V 0402 NP0 5% 0402N100J500
Art
422000029
Hersteller Teilenummer
MT21B105K160CT
Hersteller
Walsin
Non disponibile
icon
After-Sales-Support
icon
Lagerverfügbarkeit
Beschreibung
Produktinformationen
Ceramic capacitor Walsin 10pf 50V 0402 NP0 5% 0402N100J500
Technische Merkmale
| SKU | 422000029 |
| AVG leadtime (calendar days) | 126 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322400 |
| External length | 1.00 mm |
| Thickness | 0.50 mm |
| External Width | 0.50 mm |
| Lead time in order confirmations | Disponibile dalla settimana 22 |
| Manufacturer Part Number | MT21B105K160CT |
| Selling quantity | 3000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Cap.Ceramic 10pf 50V 0402 NP0 5% 0402N100J500 |
| Temperature Characteristics | NP0 (0±30ppm/°C) |
| Voltage rating DC (VDC) | 50 |
| Package/Case | 0402 (1005 Metric) |
| Mounting type | SMD |
| Termination Style | SMD/SMT |
