SSD Transcend TS128GMSM362I
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
128GB, mSATA mini SSD, SATA3, MLC WD-15, Wide Temp.
Art
670037065
N.º De Serie
TS128GMSM362I
Fabricante
TRANSCEND
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
128GB, mSATA mini SSD, SATA3, MLC WD-15, Wide Temp.
Características técnicas
| SKU | 670037065 |
| AVG leadtime (calendar days) | 35 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85235110 |
| Manufacturer Part Number | TS128GMSM362I |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | 128GB, mSATA mini SSD, SATA3, MLC WD-15, Wide Temp. |
| Memory capacity | GB - 128 |
