SMD electrolytic capacitor ELNA RVL-35V220MF60UQ-R2
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
SMD electrolytic capacitor ELNA RVL-35V220MF60UQ-R2RVL Series, 22UF, 35VDimensions: 6.3X5.7
Art
400121708
N.º De Serie
RVL-35V220MF60UQ-R2
Ean
400121708
Fabricante
ELNA
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
SMD electrolytic capacitor ELNA RVL-35V220MF60UQ-R2
RVL Series, 22UF, 35V
Dimensions: 6.3X5.7
RVL Series, 22UF, 35V
Dimensions: 6.3X5.7
Características técnicas
| SKU | 400121708 |
| AVG leadtime (calendar days) | 999 |
| Country of origin | MY MYS MALAYSIA |
| Ean Number | 400121708 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322200 |
| Manufacturer Part Number | RVL-35V220MF60UQ-R2 |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Capacitance (µF) | 22 |
| Model | 22 UF 35 V |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | SMD electrolytic capacitor ELNA RVL-35V220MF60UQ-R2RVL Series, 22UF, 35VDimensions: 6.3X5.7 |
| Voltage - Rated | 35.00 V |
| Qualification | AEC-Q200 |
