SMD electrolytic capacitor ELNA RV4-16V100MD46U-R2
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
SMD electrolytic capacitor ELNA RV4-16V100MD46U-R2RV4 Series, 10UF, 16VDimensions: 4X4.5
Art
400122076
N.º De Serie
RV4-16V100MD46U-R2
Ean
8004001220766
Fabricante
ELNA
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
SMD electrolytic capacitor ELNA RV4-16V100MD46U-R2
RV4 Series, 10UF, 16V
Dimensions: 4X4.5
RV4 Series, 10UF, 16V
Dimensions: 4X4.5
Características técnicas
| SKU | 400122076 |
| AVG leadtime (calendar days) | 999 |
| Country of origin | JP JPN JAPAN |
| Ean Number | 8004001220766 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322200 |
| Manufacturer Part Number | RV4-16V100MD46U-R2 |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Capacitance (µF) | 10 |
| Model | 10 UF 16 V |
| Selling quantity | 2000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | SMD electrolytic capacitor ELNA RV4-16V100MD46U-R2RV4 Series, 10UF, 16VDimensions: 4X4.5 |
| Voltage - Rated | 16.00 V |
