Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE3-50V101MG3#B-T2
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE3-50V101MG3#B-T2RE3 Series, 100UF, 50VDimensions: 8X11
Art
401008775
N.º De Serie
RE3-50V101MG3#B-T2
Ean
8004010087756
Fabricante
ELNA
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE3-50V101MG3#B-T2
RE3 Series, 100UF, 50V
Dimensions: 8X11
RE3 Series, 100UF, 50V
Dimensions: 8X11
Características técnicas
| SKU | 401008775 |
| AVG leadtime (calendar days) | 999 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8004010087756 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322200 |
| Manufacturer Part Number | RE3-50V101MG3#B-T2 |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Capacitance (µF) | 100 |
| Model | 100 UF 50 V |
| Pitch | 5.00 mm |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE3-50V101MG3#B-T2RE3 Series, 100UF, 50VDimensions: 8X11 |
| Voltage - Rated | 50.00 V |
