Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE3-16V331MG3#-T2
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE3-16V331MG3#-T2RE3 Series, 330UF, 16VDimensions: 8X11
Art
401011207
N.º De Serie
RE3-16V331MG3#-T2
Ean
8004010112076
Fabricante
ELNA
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE3-16V331MG3#-T2
RE3 Series, 330UF, 16V
Dimensions: 8X11
RE3 Series, 330UF, 16V
Dimensions: 8X11
Características técnicas
| SKU | 401011207 |
| AVG leadtime (calendar days) | 999 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8004010112076 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322200 |
| Manufacturer Part Number | RE3-16V331MG3#-T2 |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Capacitance (µF) | 330 |
| Model | 330 UF 16 V |
| Pitch | 5.00 mm |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE3-16V331MG3#-T2RE3 Series, 330UF, 16VDimensions: 8X11 |
| Voltage - Rated | 16.00 V |
