Power Relay Hongfa HF49FD/005-1H11T
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
Relay HF49FD/005-1H11T, 5A, coil voltage 5VDC, make contact (1A), 5A/30VDC, 5A/250VASwitching Current - Max (A): 5 A
Art
440000273
N.º De Serie
HF49FD/005-1H11T SAP 45274400051
Ean
10415975
Fabricante
Hongfa Technology
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
Relay HF49FD/005-1H11T, 5A, coil voltage 5VDC, make contact (1A), 5A/30VDC, 5A/250VA
Características técnicas
| SKU | 440000273 |
| AVG leadtime (calendar days) | 161 |
| Coil Voltage (VDC) | 5.00 V |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 10415975 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85364190 |
| External Height | 12.50 mm |
| External length | 20.00 mm |
| External Width | 5.00 mm |
| Elettrico gross price list | € 3,21 |
| Manufacturer Part Number | HF49FD/005-1H11T SAP 45274400051 |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | HF49FD/005-1H11T |
| Selling quantity | 100 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Relay HF49FD/005-1H11T, 5A, coil voltage 5VDC, make contact (1A), 5A/30VDC, 5A/250VASwitching Current - Max (A): 5 A |
| Switching Voltage (VDC) | 30.00 V |
| Construction / Technology | Plastic Sealed |
| Contact Material | AgSnO2 |
| Mounting type | Through Hole |
| Termination Style | PCB |
