Power Relay Hongfa HF3FA/012-HST
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
HF3FA Series 15A SPST 12VDC Through Hole Sealed Subminiature High Power RelaySwitching Current - Max (A): 15 A
Art
440000240
N.º De Serie
HF3FA/012-HST(136) SAP 45275300068
Ean
10420830
Fabricante
Hongfa Technology
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
HF3FA Series 15A SPST 12VDC Through Hole Sealed Subminiature High Power Relay
Características técnicas
| SKU | 440000240 |
| AVG leadtime (calendar days) | 154 |
| Coil Voltage (VDC) | 12.00 V |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 10420830 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85364190 |
| External Height | 15.50 mm |
| External length | 19.00 mm |
| External Width | 15.20 mm |
| Elettrico gross price list | € 1,25 |
| Manufacturer Part Number | HF3FA/012-HST(136) SAP 45275300068 |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | HF3FA/012-HST (136) |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | HF3FA Series 15A SPST 12VDC Through Hole Sealed Subminiature High Power RelaySwitching Current - Max (A): 15 A |
| Switching Voltage (VDC) | 28.00 V |
| Construction / Technology | Plastic Sealed |
| Contact Material | AgSnO2 |
| Mounting type | Through Hole |
| Termination Style | PCB |
