Power Relay Hongfa HF118F/024-1ZS1T
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
HF118F Series 10A SPDT 24V PCB Mount Miniature High Power RelaySwitching Current - Max (A): 10 A
Art
440000584
N.º De Serie
HF118F/024-1ZS1T(136)(310) SAP 45285211243
Fabricante
Hongfa Technology
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
HF118F Series 10A SPDT 24V PCB Mount Miniature High Power Relay
Características técnicas
| SKU | 440000584 |
| AVG leadtime (calendar days) | 147 |
| Coil Voltage (VDC) | 24.00 V |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85364190 |
| External Height | 12.50 mm |
| External length | 28.50 mm |
| External Width | 10.10 mm |
| Manufacturer Part Number | HF118F/024-1ZS1T(136)(310) SAP 45285211243 |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | HF118F/024-1ZS1T |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | HF118F Series 10A SPDT 24V PCB Mount Miniature High Power RelaySwitching Current - Max (A): 10 A |
| Switching Voltage (VDC) | 125.00 V |
| Construction / Technology | Plastic Sealed |
| Contact Material | AgSnO2 |
| Mounting type | Through Hole |
| Termination Style | PCB |
