mSATA Transcend TS64GMSA370
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
Memory TS64GMSA370 MSATA 64GB
Art
670017725
N.º De Serie
TS64GMSA370
Fabricante
TRANSCEND
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
Memory TS64GMSA370 MSATA 64GB
Características técnicas
| SKU | 670017725 |
| AVG leadtime (calendar days) | 35 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85235110 |
| Manufacturer Part Number | TS64GMSA370 |
| Maximum Operating temperature | 70.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | 0.00 °C |
| Model | TS64GMSA370 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Memory TS64GMSA370 MSATA 64GB |
| Memory capacity | GB - 64 |
