Modbus Gateway Modbus Gateway Entry 1 Port Moxa MGate MB3180
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
MOXA model MGate MB3180. 1 Port RS-232/422/485 Modbus TCP to Serial Communication Gateway
Art
670010151
N.º De Serie
MGATE MB3180
Ean
MGate MB3180
Fabricante
MOXA
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
Catalog Product Groupings: F1-Ethernet Fieldbus Gateways
Modbus Gateway Modbus Gateway Entry 1 Port
MOXA model MGate MB3180. 1 Port RS-232/422/485 Modbus TCP to Serial Communication Gateway
1-port standard Modbus gateway
Modbus Gateway Modbus Gateway Entry 1 Port
MOXA model MGate MB3180. 1 Port RS-232/422/485 Modbus TCP to Serial Communication Gateway
1-port standard Modbus gateway
Características técnicas
| SKU | 670010151 |
| AVG leadtime (calendar days) | 56 |
| Country of origin | 22 |
| Ean Number | MGate MB3180 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85176200 |
| External Height | 75.00 mm |
| External length | 22.00 mm |
| External Width | 80.00 mm |
| Gross weight | 340.00 g |
| Elettrico gross price list | € 401,04 |
| Manufacturer Part Number | MGATE MB3180 |
| Model | MGATE-MB3180 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | PZ |
| Short Description | MOXA model MGate MB3180. 1 Port RS-232/422/485 Modbus TCP to Serial Communication Gateway |
| Connection mode | Jack 3.5mm. |
| Fans | No |
| Usage voltage | 12V, 48V |
| Wi-Fi presence | No |
