MicroSD Card memories Transcend TS16GUSDCU1
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
Memory TS16GUSDCU1 16GB MICROSDHC CLASS10 USH-1
Art
670013550
N.º De Serie
TS16GUSDCU1
Fabricante
TRANSCEND
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
Memory TS16GUSDCU1 16GB MICROSDHC CLASS10 USH-1, -25°C ~ +85°C
Características técnicas
| SKU | 670013550 |
| AVG leadtime (calendar days) | 35 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85235110 |
| Manufacturer Part Number | TS16GUSDCU1 |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -25.00 °C |
| Model | TS16GUSDCU1 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Memory TS16GUSDCU1 16GB MICROSDHC CLASS10 USH-1 |
| Memory capacity | GB - 16 |
