ME Fast-Ethernet IMC-21 Multi, SC Moxa IMC-21A-M-SC
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
MOXA model IMC-21A-M-SC. Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi mode, SC connector, -10 to 60 °C
Art
670010109
N.º De Serie
IMC-21A-M-SC
Ean
IMC-21A-M-SC
Fabricante
MOXA
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
Catalog Product Groupings: C4-Ethernet-to-Fiber Converters
ME Fast-Ethernet IMC-21 Multi, SC
MOXA model IMC-21A-M-SC. Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi mode, SC connector, -10 to 60 °C
Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi-mode, SC fiber connector, -10 to 60°C operating temperature
ME Fast-Ethernet IMC-21 Multi, SC
MOXA model IMC-21A-M-SC. Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi mode, SC connector, -10 to 60 °C
Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi-mode, SC fiber connector, -10 to 60°C operating temperature
Características técnicas
| SKU | 670010109 |
| AVG leadtime (calendar days) | 70 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Ean Number | IMC-21A-M-SC |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85176200 |
| External Height | 125.00 mm |
| External length | 30.00 mm |
| External Width | 79.00 mm |
| Gross weight | 170.00 g |
| Elettrico gross price list | € 285,83 |
| Manufacturer Part Number | IMC-21A-M-SC |
| Model | IMC-21A-M-SC |
| Net weight | 0.32 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | MOXA model IMC-21A-M-SC. Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi mode, SC connector, -10 to 60 °C |
| Connection mode | A morsetto |
| Fans | No |
| Usage voltage | 12V, 48V |
| Wi-Fi presence | No |
